Merr vëmendjen e të gjithëve, deputeti shqiptar habit me çadrën e zgjedhur për pushime (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:39 13-08-2019 Merr vëmendjen e të gjithëve, deputeti shqiptar habit me çadrën e zgjedhur për pushime (FOTO)

Deputeti i ri nga listat e LSI, Ylli Shehu është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Ai publikon herë pas here foto jo vetëm nga angazhimet politike, por edhe jashtë kostumit zyrtar.

Së fundmi, Shehu ka habitur të gjithë ndjekësit e tij në Instagram dhe padyshim të gjithë pushuesit.

Deputeti ka zgjedhur një çadër shumëngjyrëshe dhe të përmasave të vogla për t’u mbrojtur nga dielli.

Nuk dihet pse Shehu e ka bërë këtë zgjedhje, por me rëndësi është që ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Screenshot_1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016194105148315
array(1) { ["section"]=> string(97) "merr-vemendjen-e-te-gjitheve-deputeti-shqiptar-habit-me-cadren-e-zgjedhur-per-pushime-foto-175219" }