Merret me të gjithë por bie vetë në “grackë”, opinionisti drekë me gazetaren seksi të sportit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:12 11-08-2016 Merret me të gjithë por bie vetë në “grackë”, opinionisti drekë me gazetaren seksi të sportit

Ai merret me të gjithë por këtë herë ka rënë vetë në “grackën” e paparacëve. E kemi fjalën për opinionistin Olti Curri që është njëkohësisht edhe një nga personat më të ndjekur në rrjetet sociale në Shqipëri.

Olti është fotografuar te Folie Marinë teksa drekon me gazetaren seksi të sportit, Ilda Bejleri dhe balerinin e talentuar në Gjermani Bledi Bejlerin.

Ilda është kapur në një moment të “sikletshëm” pasi duket sikur ka qenë gati për të teshtirë ndërsa Olti s’iu nda që s’iu nda asaj cigareje. Por...as Ildës megjithë Folie.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069668292999268
array(1) { ["section"]=> string(96) "merret-me-te-gjithe-por-bie-vete-ne-gracke-opinionisti-dreke-me-gazetaren-seksi-te-sportit-49451" }