Merret vendimi, çfarë do ndodhë me derbin Tirana-Partizani

Publikuar tek: sport, më 20:06 01-12-2016 Merret vendimi, çfarë do ndodhë me derbin Tirana-Partizani

Kanë kaluar më shumë se 30 minuta nga ndërprerja e derbit kryeqytetas mes Tiranës e Partizanit, dhe dritat janë rikthyer në “Selman Stermasi”, por stadiumi është zbrazur.

Vendimi është marrë dhe pjesa e mbetur e ndeshjes do të luhet nesër në orën 14:00. Ndërprerja e energjisë elektrike në minutën e 63’ të ndeshjes besohet të ketë ardhur si pasojë e ngarkesës së madhe në nënstacionin e Selitës pas zhvendosjes së nënstacionit “Qendër”, mëson newsbomb.al.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12029409408569
array(1) { ["section"]=> string(63) "merret-vendimi-cfare-do-ndodhe-me-derbin-tirana-partizani-61294" }