Merrte 1000 euro në këmbim të vendit të punës, zbulohet dhe ndëshkohet sekserja nga Elbasani

Publikuar tek: aktualitet, më 09:04 30-03-2017 Merrte 1000 euro në këmbim të vendit të punës, zbulohet dhe ndëshkohet sekserja nga Elbasani

Policia e Elbasanit ka proceduar 28-­vjeçaren me inicialet K.K, e cila bënte sekseren duke marrë 1000 euro në këmbim të vendit të punës.

Policia njofton se ndaj saj ka filluar proçedimi penal, pasi në muajin mars 2017 dyshohet t’i ketë marrë 1000 euro shtetasit K.D, 33 vjeç në këmbim të gjetjes së një vendi pune.

Dosja e K.K. i kaloi Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Ushtrimi i ndikimit të paligjshëm ndaj personave që ushtrojnë funksione publike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndërton banesën pa leje, por 46 vjeçari nga Mallakastra e pëson keq
Sherr mes të rinjve, policia e Shkodrës në vendngjarje dhe gjen jashtë lokalit një automatik »
Article Logic
Execution time: 0.01122522354126
array(1) { ["section"]=> string(97) "merrte-1000-euro-ne-kembim-te-vendit-te-punes-zbulohet-dhe-ndeshkohet-sekserja-nga-elbasani-73565" }