'Mërzitem që po rritesh', e bija mbush 18 vjeç, ish-deputeti demokrat dedikim emocionues

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:40 15-04-2019 'Mërzitem që po rritesh', e bija mbush 18 vjeç, ish-deputeti demokrat dedikim emocionues

Ish deputeti i PD, Xhemal Gjunkshi ka ndarë me ndjekësit në Facebook një postim ndryshe.

Vajza e tij mbush sot 18 vjeç, ndërsa ish deputeti demokrat i ka bërë një dedikim të ndjerë.

'Shpirti babit sa dua të të kem të vogel por “merzitem” që po rritesh. Lutem zotit që të rritesh pafund në të gjitha aspektet gjithmonë me buzeqeshje, shume suksese, plot dashuri mes familjes dhe shoqërisë', ka shkruar ai mes të tjerash.

Postimi i plotë:

E dashur bija ime Laura!

Ti sot mbush 18 vjeç.

Gezuar Ditelindjen shpirti babit!

Edhe 100 vite te tjera si pranvera te jetosh zemra ime!

Shpirti babit sa dua te te kem te vogel por “merzitem” qe po rritesh.

Lutem zotit qe te rritesh pafund ne te gjitha aspektet gjithmone me buzeqeshje, shume suksese, plot dashuri mes familjes dhe shoqerise.

Sfida te reja te presin Laura ime, kam besim se me kurrajon tende, me vullnetin tend te hekurt me mprehtesine qe te karakterizon dhe me bukurine e shpirtit tend, do te dish ti perballosh dhe te ndjehesh krenare. Mos harro se mua do te me kesh gjithmone prane.

Bekime per ty zemra ime

Te puth fort dhe pac vetem ditelindje Drita e syve te mi.

57262697_2439280802969692_8668869476650844160_n.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066039562225342
array(1) { ["section"]=> string(91) "merzitem-qe-po-rritesh-e-bija-mbush-18-vjec-ish-deputeti-demokrat-dedikim-emocionues-160473" }