Mes detit dhe hënës, Rama bëhet melankolik dhe poston FOTON e veçantë nga pushimet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:11 14-08-2019 Mes detit dhe hënës, Rama bëhet melankolik dhe poston FOTON e veçantë nga pushimet

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak minuta më parë një foto peizazhi, në të cilën shfaqet deti dhe hëna.

Mirëpo vëmendjen e të gjithëve ka marrë fjala, që kryeministri ka zgjedhur për ta përshkruar këtë foto ‘melankoli’.

Kujtojmë që Rama prej disa ditësh ndodhet në vilën qeveritare në Dhërmi, ku po kalon pushimet së bashku me bashkëshorten e tij, Lindën dhe fëmijët e tyre, Zahon, Gregun dhe Rean.

Screenshot_11.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010589122772217
array(1) { ["section"]=> string(88) "mes-detit-dhe-henes-rama-behet-melankolik-dhe-poston-foton-e-vecante-nga-pushimet-175347" }