Mes Stresit dhe familjes, ja kë zgjedh e fejuara e reperit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:16 21-02-2019 Mes Stresit dhe familjes, ja kë zgjedh e fejuara e reperit

Kejsi, e fejuara e reperit të njohur Stresi ka qenë në qendër të mediave rozë pas arrestimit të reperit.

Mesazhet e shpeshta të dashurisë dhe dedikimet prekëse nuk kanë munguar për distancën që i ndan nga njëri-tjetri.

Por, Keisi gjithashtu nuk i lë pas dore fansat e saj në “Instagram” duke iu përgjigjur çdo kurioziteti të tyre.

Një prej ndjekësve të saj e ka pyetur Keisin se kë do të zgjidhte midis familjes dhe Stresit.

 ‘Fatmirësisht njerëzit në jetën time nuk më vënë në pozita të tilla apo ultimatume, pasi unë jam një njeri që veproj gjithmonë me kokën time. Familja ime mbështet gjithmonë lumturinë time dhe unë nuk do mund t’ju ktheja kurrë kurrizin, por Arkimedi është bashkëshorti im dhe tashmë hyn dhe ai tek familja, që kshu përgjigjen besoj e kuptoni vetë’, është përgjigjur Keisi.

auto_rt1550736109.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071108341217041
array(1) { ["section"]=> string(64) "mes-stresit-dhe-familjes-ja-ke-zgjedh-e-fejuara-e-reperit-153624" }