Mes striptisteve dhe femrave të lagura me shampanjë, dalin pamjet e reja të filmit ku Rama luan si aktor (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:51 19-10-2019 Mes striptisteve dhe femrave të lagura me shampanjë, dalin pamjet e reja të filmit ku Rama luan si aktor (VIDEO)

Ditët e fundit mediat shqiptare po ‘ziejnë’ me lajme për filmin më të ri që pritet të dalë në tregë, pjesë e të cilit është edhe kryeministri Edi Rama.

Pak më parë ka qenë producenti Ermal Mamaqi që ka publikuar edhe promon e filmit në Instagram.

Në skena të ndryshme, vihen re se femra të zhveshura, striptiste dhe të lagura me shampanjë.

Teksa në sfond dëgjohet një muzikë ‘e nxehtë’, videoja është akoma edhe më e ndezur, ku nuk mungojnë as armët dhe as patrullat e policisë.

Në fund të saj paralajmërohet se ky film do të trasmentohet në vitin 2020.

Kujtojmë që kryeministri Rama do të luajë rolin e dajës së personazhit të Ermal Mamaqit, një djalë i urtë, por që merret peng për ta martuar me zor.

Screenshot_13.png

Screenshot_14.png

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030179023742676
array(1) { ["section"]=> string(116) "mes-striptisteve-dhe-femrave-te-lagura-me-shampanje-dalin-pamjet-e-reja-te-filmit-ku-rama-luan-si-aktor-video-182725" }