Mesazh i koduar? Jozefina Topalli publikon foton duke pozuar si modele: Të gjithë kanë ikur…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:50 07-06-2020 Mesazh i koduar? Jozefina Topalli publikon foton duke pozuar si modele: Të gjithë kanë ikur…

Ish-kryepalamentarja Jozefina Topalli është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon foto nga përditshmëria dhe jo vetëm.

Ditën e sotme, ajo ka postuar në “Facebook” një foto, në të cilën shfaqet duke pozuar si modele.

Topalli ka treguar se ndodhet tek shtëpia e vjetër në Shkodër.

‘Te gjithe kane ikur nga shtepia e vjeter e dikurshme...’, shkruan ish-kryeparlamentarja.

Nuk dihet nëse ky është edhe një mesazh për politikën, që pas largimit, një ditë të afërt ajo mund të rikthehet. Gjithçka mbetet për t’u parë.

102740500_2966652573384127_5449468452372072327_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008624792098999
array(1) { ["section"]=> string(96) "mesazh-i-koduar-jozefina-topalli-publikon-foton-duke-pozuar-si-modele-te-gjithe-kane-ikur-209412" }