“Mesazhet e gjata”, habit Kryemadhi: Rama është shok i mirë me bë muhabet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:48 29-12-2017 “Mesazhet e gjata”, habit Kryemadhi: Rama është shok i mirë me bë muhabet

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka folur për marrëdhëniet që ka me kryeministrin Edi Rama, jashtë politikës si dhe ka sqaruar pse i ka bërë bllok në telefon.

Kryemadhi në emisionin “Repolitix” ka thënë se kryeministrit i ka bërë bllok sepse e bezdisin mesazhet e gjata që dërgon. Sakaq ka theksuar se sulmet që bën ndaj tij nuk janë personale, sepse sipas kryetares së LSI, Rama “si shok për muhabet tavoline është i mirë”.

“Une ia kam be bllok telefonin sepse nuk i duroj dot mesazhet e gjata që dërgon. Ai ka një problem, problemin se kam  me te personalisht se ai  eshte shok  shume  i mire me bo muhabet me te neper tavolina. Por intimidon shqiptaret. Miliona euro ka derdhur per te intimiduar shqiptaret, normal qe shqiptaret te varfer edhe blihen…”, tha Kryemadhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023980140686035
array(1) { ["section"]=> string(76) "mesazhet-e-gjata-habit-kryemadhi-rama-eshte-shok-i-mire-me-be-muhabet-104879" }