‘Mesazhet inkurajuese në rrjetet sociale’, Meta falenderon shqiptarët: Bashkë në 2 Mars, kundër grushtit të shtetit

Publikuar tek: politike, më 21:33 20-02-2020 ‘Mesazhet inkurajuese në rrjetet sociale’, Meta falenderon shqiptarët: Bashkë në 2 Mars, kundër grushtit të shtetit Presidenti Ilir Meta

Presidenti Ilir Meta ka falenderuar pak më parë mijëra shqiptarë që sipas tij i kanë dërguar mesazhe inkurajuese në rrjetet sociale për tubimin antiqeveritar që ai ka thirrur në 2 mars.

Meta shkruan se në 2 mars shqiptarët duhet të bëhen bashkë kundër grushtit të shtetit, për të mbrojtur Kushtetutën dhe Shqipërinë.

‘Falenderoj nga zemra mijëra shqiptarë për çdo mesazh inkurajues të dërguar në rrjetet sociale!

Bashkë në 2 Mars në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”!

Bashkë kundër grushtit të shtetit!

Bashkë për Kushtetutën!

Bashkë në Besëlidhje!

Bashkë për Shqipërinë!’, shkruan Presidenti Meta në Faceboook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084378719329834
array(1) { ["section"]=> string(117) "mesazhet-inkurajuese-ne-rrjetet-sociale-meta-falenderon-shqiptaret-bashke-ne-2-mars-kunder-grushtit-te-shtetit-195906" }