Mesazhi emocionues i Ansi Agollit pas largimit nga Europiani: Aventura e magjishme përmblidhet në këtë foto

Publikuar tek: sport, më 21:07 22-06-2016 Mesazhi emocionues i Ansi Agollit pas largimit nga Europiani: Aventura e magjishme përmblidhet në këtë foto

Kapiteni i kuqezinjve në dy ndeshjet e Kampionatit Europian, Ansi Agolli, falënderon tifozët për përkrahjen dhe përzgjedh fotografinë më poshtë për të shprehur emocionet e aventurës së magjishme.

“E gjithë kjo aventurë e magjishme përmblidhet në ktë foto, pikërisht në fytyrën e mikut tim Andi Lila! Punë, sakrificë, vuajtje, emocion, fitore!

Tifozë, ju falendëroj nga zemra për përkrahjen! Jeni adrenalina jonë”, shkruan Agolli. Kombëtarja shqiptare mbërrin nesër rreth orës 17:00 në kryeqytet ndërsa pritja madhore do të mbahet në sheshin "Nënë Tereza".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010287046432495
array(1) { ["section"]=> string(112) "mesazhi-emocionues-i-ansi-agollit-pas-largimit-nga-europiani-aventura-e-magjishme-permblidhet-ne-kete-foto-44306" }