Mesazhi i fortë i Reshat Arbanës: Të nesërmen s’e ka të sigurt asnjë, sot është dita e fundit t'i shohim njerëzit që duam

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:18 30-12-2016 Mesazhi i fortë i Reshat Arbanës: Të nesërmen s’e ka të sigurt asnjë, sot është dita e fundit t'i shohim njerëzit që duam

Personazhe të shumtë publik nga bota e sportit, artit dhe politikës u mblodhën në një mbrëmje gala të organizuar nga Bashkia e Elbasanit.

Pas akordimit të çmimit për sportistin e kombëtares, Armando Sadiku, nga kryebashkiaku Qazim Sejdiu, në skenë ëshë ngjitur i madhi Reshat Arbana i cili ka “shkundur” të pranishmit me një mesazh tepër të rëndësishëm, raporton newsbomb.al.

“Sot është dita e fundit t’i shohim njerëzit që duam, prandaj të mos presim të nesërmen, sepse nëse e nesërmja nuk do të vijë kurrë, atëhere do pendohemi për ditën që s’gjetëm kohën të falim një puthje, një përqafim, të kërkojmë një falje, të falenderojmë nga shpirti”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034276008605957
array(1) { ["section"]=> string(125) "mesazhi-i-forte-i-reshat-arbanes-te-nesermen-s-e-ka-te-sigurt-asnje-sot-eshte-dita-e-fundit-t-i-shohim-njerezit-qe-duam-64194" }