Mesazhi i KQZ: Voto! Ti vendos

Publikuar tek: politike, më 01:47 21-06-2015 Mesazhi i KQZ: Voto! Ti vendos

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve i ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve shqiptarë të votojnë ditën e sotme në zgjedhjet vendore.

Në një mesazh të fundit në Twitter para zgjedhjeve vendore, KQZ bën thirrje për pjesëmarrje në votime.

“KQZ: Voto! Ti vendos. Të dashur qytetarë, Vota jote përcakton të ardhmen tënde”, shkruhet në mesazhin nga KQZ shoqëruar me fotografinë e kryetares dhe anëtarëve të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009605884552002
array(1) { ["section"]=> string(34) "mesazhi-i-kqz-voto-ti-vendos-14162" }