Mesazhi i ndjerë i Aurela Gaçes për Dr. Florin, sot do të festonte ditëlindjen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:18 28-02-2017 Mesazhi i ndjerë i Aurela Gaçes për Dr. Florin, sot do të festonte ditëlindjen

E ka dëshmuar jo vetëm me bashkëpunimet në muzikë, por edhe me ato çka ajo ka thënë e shkruar se Dr. Flori ishte një prej miqve të saj më të shtrenjtë.

Këngëtarja Aurela Gaçe ka përcjellë një urim të veçantë për këngëtarin e ndjerë, i cili u nda nga jeta më 17 nëntor në vitin 2014 dhe festonte ditëlindjen.

“Sot ka ditelindjen ai vëllai e miku që na mungon shumë. Babi i Kaltrinës e Danielit është gjithmonë me ne #Dr.Flori me Blerina Kondin, Landi Fornia, Armir Shahini, Eneida Zalli”, shkruan Aurela në profilin e saj në facebook, ndërsa publikon këtë foto. Aty duken të mbledhur në një tryezë dy pjesëtarët e tjerë të grupit “West Side Family” dhe familjarë të Dr. Florit, duke e përkujtuar. 

aurela.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023139953613281
array(1) { ["section"]=> string(82) "mesazhi-i-ndjere-i-aurela-gaces-per-dr-florin-sot-do-te-festonte-ditelindjen-70240" }