Mesazhi i veçantë në trupin e tifozit spanjoll që ka prekur të gjithë botën

Publikuar tek: sport, më 19:27 16-06-2016 Mesazhi i veçantë në trupin e tifozit spanjoll që ka prekur të gjithë botën

Futbolli jo më kot konsiderohet më shumë se thjesht një lojë dhe kjo është vërtetuar nga një tifoz spanjoll gjatë ndeshjes së Kampionatit Europian mes Spanjës dhe Çekisë.

I ndodhur në shkallët e stadiumit, tifozi i verbër kishte të shkruajtur një mesazh mbi  trupin e tij që ka bërë xhiron e botës.

“Nuk ju shoh dot, por ju ndjej”, shkruhej në trupin e djalit, mesazh i cili nuk u ka shpërtuar tifozëve të tjerë që ndodheshin në stadiumin e Toulouse-s. Fatmirësisht, Spanja fitoi 1-0 në atë përballje. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016718149185181
array(1) { ["section"]=> string(81) "mesazhi-i-vecante-ne-trupin-e-tifozit-spanjoll-qe-ka-prekur-te-gjithe-boten-43743" }