Mesazhi prekës i ish-deputetit për të vëllain që u vra te dera e shtëpisë: 2018-ta erdhi, por ti je bashkë me Zotin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:38 02-01-2018 Mesazhi prekës i ish-deputetit për të vëllain që u vra te dera e shtëpisë: 2018-ta erdhi, por ti je bashkë me Zotin

Vetëm disa javë para fundit të vitit, Aleksandër Ndoka, vëllai i ish-deputetit të PS, Arben Ndoka u ekzekutua me breshëri plumbash nga autorë të pa identifikuar ende para shtëpisë së tij.

Disa javë pas kësaj ngjarje dhe me ardhjen e vitit të ri, Arben Ndoka ka shpërndarë një mesazh shumë të ndjerë për vëllain e tij.

Arben Ndoka ka shpërndarë një postim të nipit të tij, që shkruan se e ndjen shumë mungesën e të xhaxhait të tij, Aleksandër Ndoka.

Ai flet për të me mall, duke thënë se ishte një njeri zemërgjerë dhe që i ndihmonte të gjithë.

Më poshtë postimi: 

Screenshot_21.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01256799697876
array(1) { ["section"]=> string(120) "mesazhi-prekes-i-ish-deputetit-per-te-vellain-qe-u-vra-te-dera-e-shtepise-2018-ta-erdhi-por-ti-je-bashke-me-zotin-105219" }