Mesazhi prekës i mbesës së anestezistit që tentoi të vrasë veten pas vdekjes së 15 vjeçares Blerta Pepa

Publikuar tek: aktualitet, më 21:15 17-05-2017 Mesazhi prekës i mbesës së anestezistit që tentoi të vrasë veten pas vdekjes së 15 vjeçares Blerta Pepa

Vdekja e 15 vjeçares Blerta Pepa pas operacionit në një spital privat ka tronditur mbarë opinionin e gjerë.

Mjeku anestezist Tefik Zhurda, pas ngjarjes së rëndë tentoi të vrasë veten duke injektuar trupin me lëndë anestezie.

Mbesa e mjekut ka postuar një mesazh për xhaxhain e saj teksa i thotë se është pranë tij.

“Pa koment. Jemi me ty dr Tefik. Jemi me ty xhaxha”, shkruan mbesa e tij Blerta.

vajza6412_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet polici i burgut, plagosi dajën e tij dhe një person tjetër me armën e shërbimit
Pas marrëveshjes, shikoni si u zgjua çadra sot? “Qëndrestarët” e Bashës flenë mbi tavolina (FOTOT PIKANTE) »
Article Logic
Execution time: 0.010348081588745
array(1) { ["section"]=> string(109) "mesazhi-prekes-i-mbeses-se-anestezistit-qe-tentoi-te-vrase-veten-pas-vdekjes-se-15-vjecares-blerta-pepa-79005" }