Mesazhi që De Biasi u dërgoi futbollistëve përpara publikimit të listës

Publikuar tek: sport, më 20:44 21-05-2016 Mesazhi që De Biasi u dërgoi futbollistëve përpara publikimit të listës

Gianni de Biasi u ka dërguar një mesazh lojtarëve të Kombëtares Shqiptare përpara publikimit të listës paraprake për Kampionatin Europian.

 “Përshendetje djem! Pas 10 ditësh nisin përgatitjet për ndeshjen e hapjes me Zvicrën në Euro 2016. Për të gjithë ky do të jetë një rast  unik dhe ndoshta i papërsëritshëm për të nderuar fanelën dhe për të treguar vlerat tona”, thuhet në mesazhin e trajnerit italian.

De Biasi publikoi sot listën me 27 lojtarë, ndërsa pas fazës përgatitore 23 prej tyre do të udhëtojnë drejt Francës.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094609260559082
array(1) { ["section"]=> string(77) "mesazhi-qe-de-biasi-u-dergoi-futbollisteve-perpara-publikimit-te-listes-41126" }