Mesfushori i Barcelonës drejt Seria A, tre ekipe garojnë për brazilianin

Publikuar tek: sport, më 23:52 13-08-2019 Mesfushori i Barcelonës drejt Seria A, tre ekipe garojnë për brazilianin

Inter, Atalanta dhe Fiorentina janë duke garuar sebashku për afrimin e mesfushorit të Barcelonës, Rafinha. Pas një dëmtimi të rënd që pësoi braziliani në sezonin e kaluar, tashmë duket se është i rikuperuar plotësisht dhe ekipet janë hedhur në “sulm” për ta bërë pjesë të skuadrës.

Inter qëndron si pretendent kryesor duke patur parasysh se lojtari ka luajtur me parë me zikaltrit por pengesë mund të bëhen Atalanta dhe Fiorentina, pasi të dyja ekipet e pëlqejnë lojtarin.

Çmimi i vendosur nga Barcelona për brazilianin është 15 milion euro dhe katalanasit nuk ulen më për lojtarin. /Newsport.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095260143280029
array(1) { ["section"]=> string(78) "mesfushori-i-barcelones-drejt-seria-a-tre-ekipe-garojne-per-brazilianin-175262" }