Mesfushori i Kombëtares Shqiptare bëhet baba

Publikuar tek: sport, më 10:20 28-04-2016 Mesfushori i Kombëtares Shqiptare bëhet baba

Mesfushori i Kombtres Shqiptare është bërë baba për herë të parë. 

22 vjeçari Ergys Kaçe prej tre vitesh bashkëjeton me të dashurën e tij Maria Shkullaku në Selanik dhe një ditë më parë ata jënë bërë prindër të një vajze.

Ka qenë futbollisti ai që ka bërë të ditur lajmin me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Ai shihet teksa mban në krahë të voglën e tij të cilën e quan ‘princeshë’, ndërkohë që e përshkruan këtë si ndjenjën më të bukur.

“Ndjenja më e bukur në botë” shkruan Kaçe ylli i futbollit shqiptar i cili luan edhe me PAOK dhe është ndër futbollistët më të mirë.

ergys_kace12png_copy.png

ergys_kace1.png

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.085932016372681
array(1) { ["section"]=> string(50) "mesfushori-i-kombetares-shqiptare-behet-baba-38923" }