Mesfushori i kombëtares shqiptare nget një super-makinë (Foto)

Publikuar tek: sport, më 19:39 11-07-2016 Mesfushori i kombëtares shqiptare nget një super-makinë (Foto)

Amir Abrashi është kthyer më në fund në shtëpinë e tij, pas mbylljes së Kampionatit Europian dhe pushimeve të verës.

Mesfushori shqiptar i SC Freiburgm ka postuar një foto në Instagram ku shkruan “Back home” por ajo që iu ka rënë më së tepërmi në sy ndjekësve është super-makina që ai nget.

AA222nshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018665075302124
array(1) { ["section"]=> string(66) "mesfushori-i-kombetares-shqiptare-nget-nje-super-makine-foto-46245" }