Mesi ndihet i persekutuar te ‘’Barcelona’’, zbuloni ç’do bëjë

Publikuar tek: sport, më 09:54 09-07-2016 Mesi ndihet i persekutuar te ‘’Barcelona’’, zbuloni ç’do bëjë

Ylli argjentinas, Lionel Mesi, po kalon një moment shumë të keq në jetën e tij. Humbja në finalen e Kupës së Amerikës me Kilin dhe më pas dënimi për evazion fiskal e ka goditur fort psikologjikisht lojtarin më të mirë në botë.

Gazeta spanjolle "Marca" shkruan se Mesi ndihet i persekutuar, ngaqë Barcelona nuk ka bërë asgjë për ta mbrojtur gjatë kësaj kohe dhe po mendon që të mos rinovojë.

"Ndihet i persekutuar", - shkruan "Marca", që përshkruan gjendjen e Mesit, pas ngjarjeve të fundit. Një situatë, që duket se ka sjellë krisjen me Barcelonën dhe kjo gjë tani nuk është thjesht një hamendësim. ‘’Chelsea’’ është te dera...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tifozët i rezervojnë ekipit pritje madhështore në Uells (Foto)
Luiza Gega na nderon në Amsterdam, sfidon rivalet dhe motin »
Article Logic
Execution time: 0.0064370632171631
array(1) { ["section"]=> string(62) "mesi-ndihet-i-persekutuar-te-barcelona-zbuloni-c-do-beje-46018" }