Mesila Doda, Ben Blushi dhe Blendi Fevziu të shtrirë mbi batanije. Fotot e rralla kur bënin grevë

Publikuar tek: politike, më 13:59 19-02-2016 Mesila Doda, Ben Blushi dhe Blendi Fevziu të shtrirë mbi batanije. Fotot e rralla kur bënin grevë

Deputetët Mesila Doda dhe Ben Blushi dhe gazetari Blendi Fevziu të shtrirë mbi batanije. Këto janë fotot e rralla kur ata që sot janë personazhe publike të lidhur fort me politikën, bënin grevë urie kur ishin të rinj, në shkurt të vitit 1991.

“Shkurt 1991! Ditet e protestave dhe greva e urise... Me Ben Blushi dhe Mesila Doda’’, rikujton Fevziu.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0062990188598633
array(1) { ["section"]=> string(101) "mesila-doda-ben-blushi-dhe-blendi-fevziu-te-shtrire-mbi-batanije-fotot-e-rralla-kur-benin-greve-32996" }