Mesila Doda feston mes miqsh 45 vjetorin, ja kush ishin politikanët që morën pjesë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:08 21-02-2016 Mesila Doda feston mes miqsh 45 vjetorin, ja kush ishin politikanët që morën pjesë

Deputetja Mesila Doda mbushi 45 vjeçe dhe e festoi këtë përvjetor me një festë ku ishin të ftuar, miq të familjes, ish-shokë e shoqe të shkollës si dhe politikanë.

"Bluetooth" i "GSH" sjell fotografitë e festës ku nuk ka munguar kryetari i Kuvendit, llir Meta me bashkëshorten dhe vajzën e tij, kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi, deputetët Majlinda Bregu , Albana Vokshi e Gert Bogdani si dhe përfaqësues të tjerë të politikës. Nuk mungoi as nëna e deputetit të ndjerë Sokol Olldashi.

"Faleminderit që më keni shoqëruar gjatë jetës", u tha Mesila familjarëve dhe miqve të saj ndërkohë që bashkëshorti Enkel Demi u shpreh: Sot ka ditëlindjen, gjysma ime më e ëmbël.  

Mesila-5.jpg

Mesila-4.png

Mesilaaa.jpg

Mesila-2.jpg

Mesila-3.jpg

Mesila.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035612821578979
array(1) { ["section"]=> string(87) "mesila-doda-feston-mes-miqsh-45-vjetorin-ja-kush-ishin-politikanet-qe-moren-pjese-33154" }