Mesila Doda “harron” zgjedhjet, pozon me dashuri krah bashkëshortit (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:13 28-05-2017 Mesila Doda “harron” zgjedhjet, pozon me dashuri krah bashkëshortit (FOTO)

Fushata zgjedhore ka pak ditë që është çelur zyrtarisht dhe politikanët e vendit janë të zënë duke u marrë me elektoratin e tyre.

Por deputetia Mesila Doda e ka gjetur mundësinë të kalojë pak kohë më bashkëshortin e saj, gazetarin Enkel Demi.

Në një foto në rrjetin social facebook, Mesila shkruan “Mirmëngjes, me zemrën nga Pazari i Ri”.

 Zgjedhjet e 25 qershorit, Doda renditet e dyta në listën e kandidatëve, kësaj herë jo për Partinë Demokratike por për PDIU-në e çamëve./Newsbomb.al/ 

18741941_133871090497390_1250266627_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkatërrohet grupi i trafikantëve, 4 persona në pranga (Emrat)
Simpantizanti i PD-së publikon foton me simptoma dhe jep këtë mesazh »
Article Logic
Execution time: 0.011218786239624
array(1) { ["section"]=> string(75) "mesila-doda-harron-zgjedhjet-pozon-me-dashuri-krah-bashkeshortit-foto-80256" }