Mesila Doda lë pas shijen e hidhur të numërimit të votave: Koha për t’u ëmbëlsuar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:46 17-07-2017 Mesila Doda lë pas shijen e hidhur të numërimit të votave: Koha për t’u ëmbëlsuar

Të lodhshme kanë qenë këto muaj për deputeten e PDIU Mesila Doda e cila nuk do të jetë më në Kuvend në legjislaturën e ardhshme.

Procesi i numërimit dhe rinumërimit të votave në Tiranë la jashtë edhe vetë kreun e PDIU Shpëtim Idrizi pavarësisht kontestimeve të shumta dhe akuza për vjedhje votash.

E megjithatë, Mesila ka vendosur ta lërë pas krahëve këtë periudhë që i la shije të hidhur për t’u ëmbëlsuar. “Sfida e tortave. Koha për t’u ëmbëlsuar” shkruan Doda ndërsa merr edhe mirsëardhjen e Iva Tiços.

mesila_copy.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088531970977783
array(1) { ["section"]=> string(86) "mesila-doda-le-pas-shijen-e-hidhur-te-numerimit-te-votave-koha-per-t-u-embelsuar-86415" }