Mesila Doda merr funksion të lartë në PDIU, do drejtojë grupin parlamentar

Publikuar tek: politike, më 18:49 18-02-2016 Mesila Doda merr funksion të lartë në PDIU, do drejtojë grupin parlamentar

Mesila Doda do të marrë zyrtarisht funksione të larta në Partinë për Drejtësi Integrim dhe Unitet. Doda njoftoi muaj më parë largimin nga Partia Demokratike dhe bashkimin me PDIU-në.

Mediat njoftojnë se Mesila Dodës do i besohet drejtimi i grupit parlamentar të kësaj partie pas dy javësh, kur do të bëhet zyrtar vendimi për largimin nga PD.

Doda u zgjodh në vitin 2013 deputete e Fierit nën siglën e PD-së.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009376049041748
array(1) { ["section"]=> string(79) "mesila-doda-merr-funksion-te-larte-ne-pdiu-do-drejtoje-grupin-parlamentar-32936" }