Mesila Doda mesazh të tërthortë për afrimitetin e Berishës me Metën? Ja çfarë publikon deputetja e PDIU

Publikuar tek: politike, më 23:12 17-02-2016 Mesila Doda mesazh të tërthortë për afrimitetin e Berishës me Metën? Ja çfarë publikon deputetja e PDIU

Afrimiteti që kanë treguar kryetari i Kuvendit Ilir Meta dhe ish-kreu i PD-së Sali Berisha në ceremoninë e organizuar nga Ambasada e Kosovës me rastin e 8 vjetorit të pavarësisë, ka tërhequr vëmendjen e të pranishmëve dhe mediave.

Ish-deputetja e PD-së, Mesila Doda, sot pjesë e PDIU-së, ka vendosur të shpërndajë në profilin e saj në rrjetin social “Facebook”, lajmin që flet pikërisht për këtë ngjarje. “Berisha dhe Meta nostalgjikë për kohët e vjetra”, është titulli i vendosur nga një portal, ndërsa Doda e ka shpërndarë pa bërë asnjë koment për të.

Mbetet e paqartë se përse duhet që deputetja e PDIU, parti në aleancë me koalicionin e majtë, të shpërndajë një lajm që luan me flirtin politik mes Berishës dhe Metës. Vetëm në rast se ajo po tenton të jape një mesazh të tërthortë.

mesila.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0087821483612061
array(1) { ["section"]=> string(108) "mesila-doda-mesazh-te-terthorte-per-afrimitetin-e-berishes-me-meten-ja-cfare-publikon-deputetja-e-pdiu-32859" }