Mesila Doda mungon në mbledhjene grupit të PD-së: Nuk më ftuan

Publikuar tek: politike, më 07:12 02-07-2015 Mesila Doda mungon në mbledhjene  grupit të PD-së: Nuk më ftuan

Deputetja Mesila Doda nuk është ftuar në mbledhjene  grupit parlamentar që u mbajt dje nga Partia Demokratike. Qëndrimet e mbajtura një ditë pas zgjedhjes  me sa duket janë  arsyeja që deputetja demokrate është lënë jashtë grupit.

“Nuk kam qenë e pranishme në mbledhjen e grupit se nuk më kanë ftuar të jem pjesë e saj”, është shprehur Doda për gazetën “Panorama”.

Deputetja demokrate  u përjashtua nga kreu u PD-së, si e deleguar në njësinë numër 1 në  kryeqytet menjëherë pasi mori pjesë në votimin  për heqjen e imunitetit  ndaj dy depuetëve të maxhorancës Tom Doshi dhe Mark Frroku.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095460414886475
array(1) { ["section"]=> string(67) "mesila-doda-mungon-ne-mbledhjene-grupit-te-pd-se-nuk-me-ftuan-15144" }