Mesila Doda për protestën në Rrugën e Kombit: Kukësi djep trimërie! Rama injorancë ekstreme

Publikuar tek: politike, më 14:07 31-03-2018 Mesila Doda për protestën në Rrugën e Kombit: Kukësi djep trimërie! Rama injorancë ekstreme

Ish- deputetja e PDIU ka reaguar me anë të një statusi për protestën e mbajtur ditën e sotme kundër taksës për kalimin në Rrugën e Kombit nga kompania konçensionare.

Sipas Dodës, zona e Kukësit është një zonë trimash dhe Rama shton Doda, bën gabim fatal kur kërcënon kuksianët.

“Kryeministri bën gabimin fatal... kërcënon kuksianët... dëshmon injorancë ekstreme sepse ajo zonë është djep trimërie e rezistence... mesa duket në fund do i duket mjalt kënga e Hajredin Pashës...” shkruan ish deputetja e PDIU Mesila Doda.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « RAMA PËRPLASET ME METËN, Presidenti në krah të protestuesve të Rrugës së Kombit (DEKLARATA)
Funksionari i LSI jep alarmin: Mbi 100 protestues të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.012231826782227
array(1) { ["section"]=> string(96) "mesila-doda-per-protesten-ne-rrugen-e-kombit-kukesi-djep-trimerie-rama-injorance-ekstreme-115180" }