Mësoni si do të jetë moti ditën e sotme

Publikuar tek: aktualitet, më 05:42 20-04-2018 Mësoni si do të jetë moti ditën e sotme Foto ilustruese

Moti për ditën e sotme, e premte 20 Prill.

Zonat bregdetare dhe të ulëta dominohen kryesisht nga kthjellimet ndërsa vranësira kalimtare do ketë në Verilindje. Pjesa e dytë e ditës vijon me kthjellime e vranësira kalimtare në gjithë vendin ku më të shpeshta, vranësirat paraqiten në zonat Jugore dhe Lindore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit ulen lehtë gjatë mëngjesit ndërsa do të ruajnë vlera thuajse konstante gjatë orëve të mesditës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pagesa në Rrugën e Kombit, kur rihapen sportelet?
Ulet numri i divorceve, shqiptarët po martohen më pak »
Article Logic
Execution time: 0.011307001113892
array(1) { ["section"]=> string(46) "mesoni-si-do-te-jete-moti-diten-e-sotme-117551" }