Messi hap biznesin e tij, ja me çfarë do merret tani e tutje

Publikuar tek: sport, më 20:31 25-07-2016 Messi hap biznesin e tij, ja me çfarë do merret tani e tutje

Messi, tani e tutje nuk do i'a dedikojë kohën e tij vetëm futbollit, por edhe restorantit të tij.

Sot ai ka inaguruar biznesin familjar në Barcelonë,  duke ftuar dhe shumë miq të tij.

Lionnel, vëllai i tij, Rodrigo si dhe motra e tyre, Marisol kanë hapur me krenari restorantin e quajtur ‘El Bellavista del Jardin del Norte" në kryeqytetin katalanos, ku do të shërbehen një numër i larmishëm ushqimesh të shijshme, pije alkoolike dhe jo-alkoolike.

Kujtojmë se ditë më parë edhe rivali më i madh i argjentinasit, Cristiano Ronaldo ka hapur një hotel të ri në qytetin e tij të lindjes,Funchal.

 

 

mesoooooooooooooooo.jpg

mesi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024593114852905
array(1) { ["section"]=> string(65) "messi-hap-biznesin-e-tij-ja-me-cfare-do-merret-tani-e-tutje-47709" }