Messi te zikaltërit? Flet drejtori i Interit

Publikuar tek: sport, më 19:27 27-01-2017 Messi te zikaltërit? Flet drejtori i Interit

Lionel Messi ishte përfolur për një transferim të mundshëm te Interi. Zërat e merkatos e çonin yllin e Barcelonës në Milano.

Megjithatë ka qenë drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio i cili i ka dhënë fund spekulimeve për argjentinasin. Ausilio deklaroi që transferimi i “pleshtit” në Milano është i pamundur.

“Messi? Mjaft më me mashtrime për tifozët. Është e vërtetë se pronarët janë solid dhe kanë mundësi të mira por duhet të kemi kujdes në parametrat e caktuara nga UEFA”, theksoi Ausilio.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076310634613037
array(1) { ["section"]=> string(49) "messi-te-zikalterit-flet-drejtori-i-interit-66888" }