"Mësueset e Lezhës janë kthyer në propaganduese të PS, nën drejtim të Arben Ndokës..."

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:05 19-04-2017

Ish- kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një tjetër fakt me anë të me anë të mesazheve të “qytetarit dixhital”.

Në facebook-un e tij Berisha ka postuar një mesazh që i kanë dërguar nga Lezha, me të cilin akuzojnë mësueset e Lezhës për propagandë. Sipas mesazhit të publikuar nga Berisha “popanganda bëhet nëpërmjet drejtimin të Arben Ndokës dhe Pjerin Ndreut".

Postimi i Sali Berishës.

Mesueset ne Banditistan shperndajne fletepalosjet e partise/shtet siçiliste.
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

Përshëndetje zoti Berisha! Mësueset e Lezhës janë kthyer në propaganduese dhe shpërndarëse të fletushkave të PS, ditën për diell! Arsimtare dhe militante që japin shembullin duke propaganduar nën drejtimin e kriminelëve që kanë pushtusr Lezhën. Drejtohen nga Arben Ndoka me te cilin si shperblim per trafikun e vajzave shqiptare drekojne per kater pale qefe dhe Pjerin Ndreu!

gg_copy.jpg

hg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088610649108887
array(1) { ["section"]=> string(86) "mesueset-e-lezhes-jane-kthyer-ne-propaganduese-te-ps-nen-drejtim-te-arben-ndokes-75710" }