Mësuesja arrestohet pse kundërshtoi drejtorin, reagon modelja shqiptare: Amerikë të kesh turp (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:42 11-01-2018 Mësuesja arrestohet pse kundërshtoi drejtorin, reagon modelja shqiptare: Amerikë të kesh turp (VIDEO)

Një mësuese në Amerikë është arrestuar gjatë një mbledhje në shkollë pasi ka kundërshtuar faktin që drejtori i shkollës donte rritje rroge. 

Videoja ka qarkulluar në të gjitha rrjetet sociale dhe ka sjellë zemërimin e shumë personave në Amerikë, pasi u duket i pajustifikueshëm veprimi i oficerëve të policisë.

Modelja shqiptare me famë ndërkombëtare Emina Cunmulaj që jeton në SHBA, ka reaguar në lidhje me videon ku ka dënuar rëndë aktin duke e qujtur si të turpshëm.

Kah fotos së publikuar modelja shkruan: E kam parë këtë video disa herë dhe jam shumë e inatosur teksa shikoj një mësues shkolle të trajtohet pa dinjitet vetëm pse dha opinion e tij, turp Amerikë”.

 Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012915849685669
array(1) { ["section"]=> string(104) "mesuesja-arrestohet-pse-kundershtoi-drejtorin-reagon-modelja-shqiptare-amerike-te-kesh-turp-video-106204" }