Mësuesja e matematikës në Mamurras shokon nxënësit por ata i publikojnë foton

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:31 18-10-2016 Mësuesja e matematikës në Mamurras shokon nxënësit por ata i publikojnë foton

Një mësuese e shkollës 9-vjeçare në Mamurras ka bërë një shfaqje aspak etike përpara të miturve të cilët janë shokuar nga këto pamje.

Veshja dhe qendrimi i mësueses teksa zhvillohej ora e matematikës nuk janë aspak profesionale por nxënësit duket se ia kanë dhënë një mësim të mirë, pasi e kanë fotografuar dhe më pas fotot i ka publikuar JOQ.

 m1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026254892349243
array(1) { ["section"]=> string(83) "mesuesja-e-matematikes-ne-mamurras-shokon-nxenesit-por-ata-i-publikojne-foton-56547" }