Mësuesja i dhuron veshkën nxënëses, momenti emocionuese kur njofton nënën e saj (Video)

Publikuar tek: bota, më 18:09 24-09-2016 Mësuesja i dhuron veshkën nxënëses, momenti emocionuese kur njofton nënën e saj (Video)

Një mësuese ka vendosur t’i shpëtojë jetën nxënëses së saj, vogëlushes Lyla, e cila duhet të kryejë transplantin e veshkës për të jetuar.

Nëna e Lylës së vogël kërkoi në të gjithë shtetin për një dhurues por mjekët i thanë të përgatitej për më të keqen. Por mësuesja e saj vendosi ta ndihmojë.

“Unë mund të jem mësuesja e saj tani, por më pas, Lyla do të ketë përgjithmonë me të një copëz të vogël timen”, shkruan mësuesja në dedikimin e saj. Nëna e vogëlushes nuk mundi t’i mbante lotët kur u njoftua. Ndiqni videon prekëse:

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012730836868286
array(1) { ["section"]=> string(90) "mesuesja-i-dhuron-veshken-nxeneses-momenti-emocionuese-kur-njofton-nenen-e-saj-video-54004" }