Mësuesja provokuese i dërgonte fotografi nudo nxënësit 15-vjeçar

Publikuar tek: bota, më 22:41 31-03-2019 Mësuesja provokuese i dërgonte fotografi nudo nxënësit 15-vjeçar

Një mesuese me emrin Kelsie Rochelle në Amerikë është arrestuar pasi i dërgonte fotografi nudo një nxënesi nga shkolla ku ajo punonte në Peatow High School.

Sipas Washington Post, mësuesja i ka dërguar një fotografi nudo duke i thënë se e kishte nisur gabimisht, por më pas nisi komunikimi erotik mes tyre.

Sipas autoriteteve vendase mësuesja shihet e zhveshur teksa po masturbohej. Tashmë mësuesja është pushuar nga puna dhe pritet që të dënohet me 5 deri 10 vite burg.

Nga ana tjetër familja e 15-vjeçarit ka kërkuar dëmshpërblim nga shkolla duke thënë se djali i tyre është dhunuar psikologjikisht.

zsdfretju5rj4r5j.jpg

sdfsgfwerhy3ehy3eh.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013407945632935
array(1) { ["section"]=> string(71) "mesuesja-provokuese-i-dergonte-fotografi-nudo-nxenesit-15-vjecar-158651" }