Mësuesja u shkarkua për fotot e nxehta në Instagram, reagojnë koleget: Të rikthehet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:28 02-04-2019 Mësuesja u shkarkua për fotot e nxehta në Instagram, reagojnë koleget: Të rikthehet

Javën e kaluar mësuesja Tatjana Kuvsnikova në Rusi, u shkarkua nga detyra pasi prindërit e fëmijëve kishin ngritur ankesa se mësuesja postonte fotografi provokuese në internet.

Tatjana ka reaguar në instagram duke thënë se të gjithë janë njerëz dhe kanë jetë personale.

Tashmë në mbështetje të saj kanë ardhur shumë mësuese ruse duke postuar fotografitë e tyre provokuese dhe duke thenë “Të gjithë jemi njerëz dhe kemi jetë personale si Tatjana”.

Mësueset ruse kërkojnë që ministria e Arsimit në Rusi ti kërkojë Tatjanës të rikthehet në punë dhe t’i kërkojnë ndjesë për shkarkimin.

Deri atëhere, do kemi shumë fotografi të nxehta në instagram nga mësueset ruse…

55881698_2614152078655761_8297475403933548544_n.jpg

56452004_2393196514066585_2226488244265025536_n.jpg

55901942_407836953114593_9048314620183314432_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Shëmtira, shëmtirë mbetet', Roza Lati nuk përmbahet, i kthehet komentueses: Bitch...
Jennifer Lopez lodhet nga paparacët, bën këtë veprim të pahijshëm ndaj tyre (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.013125896453857
array(1) { ["section"]=> string(88) "mesuesja-u-shkarkua-per-fotot-e-nxehta-ne-instagram-reagojne-koleget-te-rikthehet-158876" }