‘Meta bën cubin si komandant suprem’, Spiropali ironizon opozitën: Është koha për të fshirë llumin e filxhanit të Monikës

Publikuar tek: aktualitet, më 20:17 17-06-2019 ‘Meta bën cubin si komandant suprem’, Spiropali ironizon opozitën: Është koha për të fshirë llumin e filxhanit të Monikës

Ministrja Elisa Spiropali ka reaguar për ngjarjet që kanë ndodhur gjatë ditës së sotme.

Përmes një statusi në ‘Twitter’, ajo ka bërë një përmbledhje duke ironizuar opozitën.

Spiropali e quan Berishën njeriun e rrjedhur, ndërsa Kryemadhi hedh fall dhe lajmëron kataklizmonë.

Sipas Spiropalit, është koha për të fshirë llumin e këtij filxhani më 30 qershor.

‘Njëri i rrjedhur shkruan si vdiq badigardi i KM.Tjetri i akuzuar nuk paraqitet në prokurori. I treti bën cubin si komandant suprem. Ndërsa ajo hedh fall dhe lajmëron kataklizmonë! Koha për ta fshirë llumin e këtij filxhani e lëshuar ujin e drejtësisë mbi këtë pisllëk në 30 QERSHOR’, shkruan Spiropali.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052709102630615
array(1) { ["section"]=> string(124) "meta-ben-cubin-si-komandant-suprem-spiropali-ironizon-opoziten-eshte-koha-per-te-fshire-llumin-e-filxhanit-te-monikes-168613" }