Meta: Brenda LSI do ketë ndryshime në bazë të kontributeve. Për ministrat vendos Rama

Publikuar tek: politike, më 13:15 03-07-2015 Meta: Brenda LSI do ketë ndryshime në bazë të kontributeve. Për ministrat vendos Rama Ilir Meta

Kryetari i LSI, Meta pas mbledehjes së LSI ka dalë edhe në një konferencë për shtyp ku i është përgjigjur pyetjes së gazetarëve lidhur me ndryshimet e mundshme të kabinetit ministror të LSI-së.

Meta tha se brenda strukturave të kësaj partie do të ketë ndryshime, ndërsa ndryshimet për ministrat Meta tha se kjo është një gjë që i takon kryeministrit Rama.

“Ndryshime në strukturat e LSi do ketë sepse do reflektohen rezultatet me kontributet dhe meritat e gjithsecilit. “Sa i përket ndryshimeve në kabinet, kjo i takon kryeministrit Rama por per ne është kryesor ndjekja e reformave dhe ndjekja me interes e krizës greke”, tha Meta ndërsa vlerësoi rezultatet e LSI-së si forcë politike.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092389583587646
array(1) { ["section"]=> string(89) "meta-brenda-lsi-do-kete-ndryshime-ne-baze-te-kontributeve-per-ministrat-vendos-rama-15262" }