Meta darkë me djathë dhe domate: Unë dhe Bes Kallaku jemi dy malokë bio

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:58 09-10-2019 Meta darkë me djathë dhe domate: Unë dhe Bes Kallaku jemi dy malokë bio

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur të darkojë mbrëmjen e sotme me aktorin e humorit Bes Kallaku.

Ka qenë ky i fundit që ka publikuar një foto në Instastory, ku të dy shfaqen të qeshur.

Vihet re që ndryshe nga herët e tjera, ata janë duke konsumuar vetëm djathë dhe domate shoqëruar me verë të kuqe.

Ndërsa nuk kanë munguar edhe batutat e Besit, i cili shkruan mbi foto: '2 malokë bio, me djathë damote bio'.

Kujtojmë që miqësia mes tyre ka lindur vite më parë dhe vazhdon ende sot.

Screenshot_5.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091471672058105
array(1) { ["section"]=> string(77) "meta-darke-me-djathe-dhe-domate-une-dhe-bes-kallaku-jemi-dy-maloke-bio-181435" }