Meta darkë me Haradinaj në Durrës: Diskutime për të ardhmen europiane të dy vendeve

Publikuar tek: politike, më 23:28 20-05-2019 Meta darkë me Haradinaj në Durrës: Diskutime për të ardhmen europiane të dy vendeve

Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë pak më parë një foto me kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj.

Meta shihet së bashku me Haradinajn në një nga restorantet e Durrësit, ndërsa diskutojnë mbi sfidat e përbashkëta që forcojnë marrëdhëniet mes dy vendeve dhe perspektivën europiane.

'Kënaqësi e veçantë të ndaja sërish me Kryeministrin, Ramush Haradinaj në Durrës pikëpamje mbi sfida të përbashkëta që forcojnë marrëdhëniet midis dy vendeve dhe perspektivën e përbashkët europiane', shkruan Meta.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030256986618042
array(1) { ["section"]=> string(89) "meta-darke-me-haradinaj-ne-durres-diskutime-per-te-ardhmen-europiane-te-dy-vendeve-165061" }