Meta dekreton Ramën si Kryeministër

Publikuar tek: politike, më 19:55 09-09-2017 Meta dekreton Ramën si Kryeministër

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar Edi Ramën si Kryeministër të vendit.

Ndërkohë, që në fokus ishte betimi i deputetëve dhe zgjedhja e Kryetarit të Kuvendit.

Meta e ka dekretuar Ramën në një mandat 4- vjeçar, si kryeministër të vendit.

dekreti.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022854804992676
array(1) { ["section"]=> string(41) "meta-dekreton-ramen-si-kryeminister-91751" }