Meta doli nga Liqeni, Veliaj i shpërndan VIDEON dhe e thumbon: Kënaqësi që Presidenti shijon punët e Bashkisë së Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 10:24 30-10-2020 Meta doli nga Liqeni, Veliaj i shpërndan VIDEON dhe e thumbon: Kënaqësi që Presidenti shijon punët e Bashkisë së Tiranës FotoMontazh: Meta nga Liqeni - Veliaj

Presidenti Ilir Meta publikoi mëngjesin e sotëm një video teksa bënte ecje nga Liqeni i Tiranës, i shoqëruar nga këshilltari i tij Bahri Shaqiri.

Videon e Metës e ka shpërndarë dhe kryebashkiaku Veliaj, i cili shkruan se është kënaqësi që Meta shijon punët e Bashkisë së Tiranës, ndërsa e thumbon duke thënë se dikur dhe Liqeni ka qenë i zaptuar.

“Kenaqesi qe Presidenti po shijon punet e Bashkisë Tirane, qe i saboton rregullisht. Dhe Liqeni qe zaptuar, por sot eshte histori suksesi! Njesoj si Astiri e zgjatimi i Lanes. #PunaJoDhuna”, shkruan Veliaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet taksisti shqiptar në Athinë, i gjenden 4.4 kg kokainë dhe metamfetaminë, në pranga dhe bashkëpunëtori grek  (FOTO)
Vettingu ndërpret punën pas rritjes së rasteve me Covid-19: Për një javë do jemi vetëm online, qytetarët t'i dërgojnë denoncimet me postë »
Article Logic
Execution time: 0.012534856796265
array(1) { ["section"]=> string(125) "meta-doli-nga-liqeni-veliaj-i-shperndan-videon-dhe-e-thumbon-kenaqesi-qe-presidenti-shijon-punet-e-bashkise-se-tiranes-225759" }