Meta e nis mëngjesin me një mesazh të rëndësishëm: Më mirë në natyrë, se në palestër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:31 12-03-2020 Meta e nis mëngjesin me një mesazh të rëndësishëm: Më mirë në natyrë, se në palestër

Presidenti Ilir Meta e ka nisur mëngjesin e sotëm duke përcjellë një mesazh të rëndësishëm për të gjithë  qytetarët, që të kujdesen për vetën për ta mbajtur sa më larg koronavirus.

Presidenti ka publikuar një foto në natyrë me të cilën ka dhënë mesazhin se në këtë periudhë është mirë të qëndrojmë në ambiente të hapura e në ajër të pastër dhe larg grumbullimeve.

“Më mirë në natyrë, se në palestër”, ky ka qenë mesazhi i presidentit mëngjesin e sotëm.

Kujtojmë se aktualisht në vendin tonë numri i të infektuarve ka shkuar në 15, ndërsa dje u shënua viktima e parë.

uuuuuuuu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097630023956299
array(1) { ["section"]=> string(89) "meta-e-nis-mengjesin-me-nje-mesazh-te-rendesishem-me-mire-ne-natyre-se-ne-palester-198343" }