Meta e puth nga distanca, por Kryemadhi ngjit hekurat parvazit të lokalit dhe e puth në buzë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:28 10-04-2017 Meta e puth nga distanca, por Kryemadhi ngjit hekurat parvazit të lokalit dhe e puth në buzë

Çaste të paharrueshme kanë kaluar mbrëmë çifti Meta-Kryemadhi, teksa mes qindra miqve dhe të afëmrve kanë festuar ditëlindjen e 43-të të deputetes së LSI-së.

Ky është momenti pikant, kur pasi kreu i LSI, Meta i ka dhuruar një puthje nga distanca bashkëshortes së tij, ajo nuk ka ngurruar të ngjisë hekurat e parvazit të lokalit duke i dhuruar një puthje në buzë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043423175811768
array(1) { ["section"]=> string(97) "meta-e-puth-nga-distanca-por-kryemadhi-ngjit-hekurat-parvazit-te-lokalit-dhe-e-puth-ne-buze-74656" }