Meta heq vallen e fundvitit në Dibër, aty ku u bë fushatë por nuk shkoi asnjëherë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:36 28-12-2016 Meta heq vallen e fundvitit në Dibër, aty ku u bë fushatë por nuk shkoi asnjëherë

Kryetari i LSI, Ilir Meta ka marrë vallen me deputetin Përparim Spahiu dhe të rinjtë dibran, në vendin ku u bë fushatë por që në fakt nuk ishte vet asnjëherë i pranishëm.

Goca dhe djem të veshur me veshjen tradicionale dibrane kanë marrë vallen duke festuar në mbrëmjen e findvitit.

Siç duket dhe nga fotoja të pranishëm në ceremoninë e fundvitit janë qindra të ftuar të cilët po festojnë për një vit sa më të mbarë, ndërsa Meta nxeh akoma më shumë atmosferën festive duke u bërë bashkë me të rinjtë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040540933609009
array(1) { ["section"]=> string(86) "meta-heq-vallen-e-fundvitit-ne-diber-aty-ku-u-be-fushate-por-nuk-shkoi-asnjehere-64063" }