Meta i angazhuar për daljen nga kriza, mban sot takime me dy ish-presidentë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:04 21-11-2019 Meta i angazhuar për daljen nga kriza, mban sot takime me dy ish-presidentë

Presidenti Ilir Meta do të mbajë ditën e sotme një takim me dy ish-presidentët Bujar Nishani dhe Bamir Topi.

Mësohet se takimin me Nishanin do të mbajë në orën 12:00, ndërsa me Topin në 18:00.

Këto takime lidhen me situatën politike në Shqipëri dhe ngërçin në të cilën ndodhet Gjykata Kushtetuese.

Ndërkohë ditën e djeshme, Kreu i Shtetit zhvilloi një takim edhe me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010907888412476
array(1) { ["section"]=> string(81) "meta-i-angazhuar-per-daljen-nga-kriza-mban-sot-takime-me-dy-ish-presidente-186665" }